O inwestycji

Osiedle Chabrowe w Warzenku to wymarzona lokalizacja dla osób szukających kameralnego i spokojnego miejsca do życia, w którym jednocześnie zaspokojona zostanie potrzeba przebywania w pobliżu innych ludzi.

Inwestycja obejmuje trzy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażem i dodatkowym zewnętrznym miejscem postojowym. 171,88 m² powierzchni użytkowej, w połączeniu ze sporym ogródkiem, zapewni komfortowe życie nawet wieloosobowej rodzinie.

Każdy z lokali zaprojektowano tak, aby na parterze znalazła się przestrzeń wspólna – jest to połączony z kuchnią, przestronny pokój dzienny, który latem powiększa się o duży taras. Na tej samej kondygnacji znajduje się ponadto gabinet (lub pokój gościnny) i WC. Nie brakuje też miejsca do przechowywania sprzętów, narzędzi czy zapasów, które zmieszczą się w schowku, spiżarni czy kotłowni.

Piętro to przestrzeń prywatna, która należy tylko do domowników. Oprócz czterech sypialni znajduje się tu łazienka, pralnia oraz garderoba.

Budynki wykonane są w standardzie deweloperskim. Wysokiej jakości materiały budowlane zapewniają komfort, bezpieczeństwo, a także niskie koszty eksploatacyjne.

okolica

Ośrodek turystyczny Warzenko – 600 m (7 min)
Plaża nad Jeziorem Tuchomskim – 350m
Delikatesy Justynka – 2,3 km
Tokary Golf Club – 3,5 km
Stajnia na Górce – 2,3 km
Restauracja – 3,6 km
Stacja Narciarka Paczoskowo – 10,2 km
Korty Tenisowe – 3 km
Port Lotniczy Gdańsk – 10,2 km
Szkoła podstawowa 3,7 km
Przedszkole 3,7 km
Żłobek 2,5 km
Liceum 11,6 km
Kościół 5,0 km
Stacja paliw 2,3 km
Siłownia 6,5 km
Plac zabaw z boiskiem 250m

Mapa inwestycji