O inwestycji

Domy jednorodzinne na mini osiedlu, z własnym garażem i ogrodem oraz dodatkowym zewnętrznym miejscem postojowym. Inwestycja położona jest w cichej i urokliwej okolicy, otoczonych lasami Puszczy Darżlubskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również: tereny rekreacyjne (boisko do gry w piłkę nożną/siatkową, plac zabaw, zewnętrzna siłownia), sklep spożywczy, przystanek autobusowy. Planowana jest również budowa szkoły dla klas 1-3. Łatwa i szybka komunikacja do centrum Wejherowa. Przemyślana i funkcjonalna przestrzeń pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni (w różnych wersjach aranżacji), pozostawiając jednocześnie uczucie przestronności.

Budynki wykonane w standardzie deweloperskim, z wysokiej jakości materiałów budowlanych co zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz niskie koszty mieszkania na wiele lat.

Wszystkie lokale zostały sprzedane.

okolica

Kąpino – to spokojna miejscowość w okolicy Wejherowa. Położona w Puszczy Darżlubskiej, otoczona malowniczymi lasami-idealnymi na wycieczki piesze i rowerowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji atrakcje takie jak: plac zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, boisko do gry, park ze zbiornikiem wodnym. Innymi atutami tej lokalizacji są m.in. łatwe połączenie z Wejherowem (ok.5min samochodem), bliskość sklepu spożywczego oraz przystanku autobusowego, w przyszłości planowana jest budowa szkoły dla klas 1-3.

Karty lokali

Kąpino, ul. Wierzbowa 12

503 128 753