Tło

Rezydencja Akacjowa

O Inwestycji

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, z własnym garażem i ogrodem oraz dodatkowym zewnętrznym miejscem postojowym. Lokale są dwupoziomowe, na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią otwarta na salon, wiatrołap, kotłownia, łazienka i dodatkowe pomieszczenie, które może być np.miejscem na gabinet/biblioteczke. Na piętrze przewidziano 4 sypialnie, w tym sypialnie główną z garerobą oraz przestronna łazienka z pralnią. 

Budynki wykonane  w standardzie deweloperskim, z wysokiej jakości materiałów budowlanych co zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz niskie koszty mieszkania na wiele lat.

 

*wizualizacje mają charakter poglądowy

 

Budynek a Budynek a

Okolica

Kąpino-to spokojna miejscowość w okolicy Wejherowa. Położona w Puszczy Darżlubskiej, otoczona malowniczymi lasami-idealnymi na wycieczki piesze i rowerowe. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkańcy mają do dyspozycji atrakcje takie jak: plac zabaw, siłownie na swieżym powietrzu, boisko do gry, park ze zbiornikiem wodnym. Innymi atutami tej lokalizacji są m.in. łatwe połączenie z Wejherowem (ok.5min samochodem), bliskość sklepu spożywczego oraz przystanku autobusowego. W przyszłości planowana jest budowa szkoły dla klas 1-3.

 

Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a

Karty lokali

Lokalizacja i Sprzedaż

Kąpino
ul. Akacjowa 

Link do lokalizacji na mapie:

https://www.google.com/maps/@54.6364308,18.255799,91m/data=!3m1!1e3

Sprzedaż: 

Izabela Szcześniak
tel: +48 535 743 100
email: izabela.szczesniak@pepperhouse.pl

Doradca kredytowy:

Aneta Zielińska
tel. : +48 536 431 100 
email: aneta.zielinska@pepperhouse.pl

Sławomir Wolańczyk
tel.: +48 536 732 100
email: slawomir.wolanczyk@pepperhouse.pl