Tło

Wierzbowy Zakątek

O Inwestycji

Domy jednorodzinne na mini osiedlu, z własnym garażem i ogrodem oraz dodatkowym zewnętrznym miejscem postojowym. Inwestycja położona jest w cichej i urokliwej okolicy, otoczonych lasami Puszczy Darżlubskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również: tereny rekreacyjne (boisko do gry w piłkę nożną/siatkową, plac zabaw, zewnętrzna siłownia), sklep spożywczy, przystanek autobusowy. Planowana jest również budowa szkoły dla klas 1-3. Łatwa i szybka komunikacja do centrum Wejherowa. Przemyślana i funkcjonalna przestrzeń pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni (w różnych wersjach aranżacji), pozostawiając jednocześnie uczucie przestronności.

 

Budynki wykonane  w standardzie deweloperskim, z wysokiej jakości materiałów budowlanych co zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz niskie koszty mieszkania na wiele lat.

 

Budynek a
Budynek a
Budynek a
Budynek a

Okolica

Kąpino-to spokojna miejscowość w okolicy Wejherowa. Położona w Puszczy Darżlubskiej, otoczona malowniczymi lasami-idealnymi na wycieczki piesze i rowerowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji atrakcje takie jak: plac zabaw, siłownie na swieżym powietrzu, boisko do gry, park ze zbiornikiem wodnym. Innymi atutami tej lokalizacji są m.in. łatwe połączenie z Wejherowem (ok.5min samochodem), bliskość sklepu spożywczego oraz przystanku autobusowego, w przyszłości planowana jest budowa szkoły dla klas 1-3.

 

Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a Budynek a

Układ funkcjonalny 

PARTER

Wiatrołap 3,80 m2
Hol 2,50 m2
WC 1,50 m2
Schody 2,70 m2
Salon z kuchnią 23,10 m2
Garmaż 17,90 m2
Razem* 51,50 m2


*Powierzchnia łączna
(Powierzchnia użytkowa + powierzchnia pomocnicza)

Rzut parteru

  


PIĘTRO

Komunikacja 6,10 m2
Łazienka 5,80 m2
Pralnia 4,00 m2
Sypialnia 12,30 m2
Pokój 1 10,10 m2
Pokój 2 10,70 m2
Razem* 49,00 m2


*Powierzchnia łączna
(Powierzchnia użytkowa + powierzchnia pomocnicza)

Rzut piętra

Sprawdź lokalizację

Kąpino
ul. Wierzbowa 12

Link do lokalizacji na mapie:

https://goo.gl/maps/kiFeL4Qkz8UKc4ef6